Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

Przekaż 1% na KSM Drukuj Email
  

Zapraszamy do wsparcia działalności apostolskiej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej poprzez przekazanie 1% od podatku na KSM-owską FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY.

Środki uzyskane z tytułu 1% przeznaczone będą na szerzenie i upowszechnianie chrześcijańskich wartości, w szczególności wspieranie działalności formacyjnej, edukacyjnej i wychowawczej młodzieży. A ponadto na kształtowanie i przygotowywanie młodzieży do podejmowania funkcji publicznych, aktywnego angażowania się w życie społeczne i obywatelskie, propagowanie postaw patriotycznych. Zamierzamy m.in. przygotowywać młodzież do prowadzenia działalności gospodarczej, rozwijać zainteresowania i talenty młodych ludzi m.in. poprzez organizację dla nich szkoleń, warsztatów, zawodów sportowych, konferencji, sympozjów itp.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37, PIT - 38 lub PIT - 39 wpisując Numer KRS 0000339553 z dopiskiem: KSM ZG.

Prosimy o przekazanie informacji o możliwości odpisania 1% Waszym rodzicom, rodzinie, znajomym, KSM-owiczom, członkom organizacji i ruchów działających w parafii. Zapraszamy również do zamieszczania i przesyłania informacji o fundacji przez internet na portalach np. nasza-klasa, facebook; poprzez komunikatory, np. skype, gg; a także poprzez Wasze strony KSM i strony parafialne.www.fundacja.ksm.org.plPoprawiony ( czwartek, 03 maja 2012 00:11 )
 

Recital o bł. Karolinie

Reklama

Pilne informacje

Chcesz się dowiedzieć więcej o KSM?

Przyjdź do nas, nasze biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach 8:00-16:00, na ul. Aliny 7 w Zielonej Górze

lub zadzwoń:

telefon: 0 68 453 92 73

albo napisz:

ksmzg@zg.ksm.org.pl


Nasze incjatywy

Polecamy książki

Copyright © 2017 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.