Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

Finał konkursu Poznaj swoje miasto Drukuj Email
  
poniedziałek, 28 listopada 2016 10:22

Przypominamy, że w dniu 29 listopada (wtorek) o godz. 18:00 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Poznaj swoje miasto”. Informujemy, iż najlepsze prace otrzymają nagrody, a każdy uczestnik konkursu, który nadesłał prace otrzyma upominek i dyplom. Natomiast dla uczestników warsztatów fotograficznych przygotujemy zaświadczenia potwierdzające udział w warsztatach prowadzonych przez artystę fotografika Bogusława Świtałę.

Wręczenie nagród odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece im. C. Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9, Sala nr 201 im. Grzegorza Chmielewskiego na II piętrze.

Najlepsze prace będą zaprezentowane podczas wręczenia nagród w formie wystawy, która następnie będzie eksponowana przez 2 tygodnie w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży na parterze Biblioteki.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Recital o bł. Karolinie

Reklama

Pilne informacje

Chcesz się dowiedzieć więcej o KSM?

Przyjdź do nas, nasze biuro czynne jest od pon. do pt. w godzinach 8:00-16:00, na ul. Aliny 7 w Zielonej Górze

lub zadzwoń:

telefon: 0 68 453 92 73

albo napisz:

ksmzg@zg.ksm.org.pl


Nasze incjatywy

Polecamy książki

Copyright © 2017 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.